Zjazd rocznika 1964

Odezwa

do koleżanek i kolegów z IV LO we Wrocławiu, którzy w maju 1964 roku zdawaliście egzamin dojrzałości.

W maju 2014 roku minie 50 lat od naszego egzaminu maturalnego, zatem uczcijmy wspaniale ten jubileusz spotkaniem w murach naszej Szkoły. Przywołajmy z pamięci nasze wspomnienia i emocje towarzyszące temu egzaminowi i podzielmy się nimi z naszymi koleżankami i kolegami.

Do wzięcia udziału w Obchodach 50-lecia matury w IV LO, które planowane są w pierwszej połowie czerwca 2014 roku gorąco zachęca
Grupa Inicjatywna przy poparciu Dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego Pani mgr Małgorzaty Górny.

Chęć uczestnictwa prosimy deklarować na adres e-mailowy: zjazd1964@gmail.com.

Prosimy również o podanie adresów kontaktowych, ale tak by było to zgodne z Przepisami o Ochronie Danych Osobowych.

Data dodania: 2021-09-23 17:02:00