DRZWI OTWARTE w LO IV 15 kwietnia 2023 r. od godziny 9.00 do 12.00. Serdecznie zapraszamy!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

SPOTKANIA ZE SZTUKĄ I HISTORIĄ

SPOTKANIA ZE SZTUKĄ I HISTORIĄ

 

 Jeśli interesujesz się sztuką i historią, chcesz lepiej poznać sekrety twórczości wielkich artystów, dzieje wybranych miast, regionów świata oraz ich zabytki, a przede wszystkim zrozumieć, jak twórczość plastyczna wpływa na różne aspekty ludzkiego życia, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. W ramach Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego Spotkania ze sztuką i historią, nasza nauczycielka plastyki, historyczka sztuki, pani Agata Rusnak-Kozłowska i nauczycielka historii w LO nr I we Wrocławiu, pani Katarzyna Moskwa, prowadzą dwa razy w miesiącu w czwartkowe popołudnia, na platformie Teams cykl wykładów o sztuce i historii.

 

Chcąc uczestniczyć w spotkaniach wejdź na naszą stronę do zakładki W Czwórce → Bądź Na Bieżąco Spotkania ze sztuką i historią, tam pojawiać się będą, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, informacje o terminach i tematach kolejnych wykładów. Oprócz krótkiego opisu treści wykładu znajdziecie link do konkretnego spotkania na Teamsie.

 

Wszystkie nagrania spotkań, archiwalne i bieżące, znajdziecie w serwisie YouTube na kanale Spotkania ze sztuką i historią. Możecie do nich łatwo trafić przez archiwum wykładów na naszej stronie – tam pierwotny link do danego spotkania na Teamsie po zakończeniu wykładu zastępowany będzie linkiem odsyłającym do poszczególnych nagrań w serwisie YouTube.

 

Zapraszamy w tą wyjątkową podróż po miejscach odległych w czasie i przestrzeni oraz na spotkania z fascynującymi ludźmi. Dzięki temu projektowi, miejsca i ludzie staną się Wam nieco bliżsi, a może zainspirują do własnych poszukiwań i wypraw. Bon voyage!

Agata Rusnak Kozłowska LO IV

Katarzyna Moskwa LO I

Data dodania: 2022-01-05 09:57:13
Data edycji: 2022-01-05 10:58:50
Ilość wyświetleń: 1702

E-CZYTELNIA

INTEGRO
Zobacz

KOMUNIKATY

Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
facebookinstagramyoutube
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej