ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS CZWARTYCH

28 kwietnia 2023 r. uczniowie klas maturalnych otrzymali świadectwa potwierdzające ukończenie szkoły średniej. Najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz szkolne odznaki Złotej lub Srebrnej Sowy.

Do najlepszych, świadectwo z wyróżnieniem i Złota Sowa, należą: Marta Strzała (4b), Zofia Czernielewska (4a), Anifie Dzhavatowa (4c), Wiktoria Kempa (4f), Zofia Stępień (4c). Nie ustępują im Helena Szkwerko (4f) i Julia Łozińska (4b), które uzyskały świadectwo z wyróżnieniem. Laureatkami i laureatami Złotej Sowy zostali: Emilia Rucińska  i Aleksandra Mazan z klasy 4a, Maria Bigosińska (4e), Jakub S.M. Ehsan, Julia Stępień, Dominika Bohdanowicz, cała trójka z klasy 4f. Odznakę Srebrnej Sowy otrzymali: Oliwier Marek (4a), Ewa Stolecka (4b), Marta Malinowska (4e) oraz Mikołaj Kamiński (4f).

Uroczystość uświetniły wspaniałe mowy, wzruszeń dostarczył nam zespół muzyczny Kucharband.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach.

Data dodania: 2023-05-04 20:11:44
Data edycji: 2023-07-31 20:12:27