Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Ogłaszając zakończenie roku szkolnego 2022/2023, pani dyrektor Małgorzata Górny stwierdziła, że był to dobry rok dla szkoły i uczniów. Na potwierdzenie  swoich słów przytoczyła statystykę sukcesów indywidualnych uczniów oraz przyznanych im nagród:

Rodzaj wyróżnienia

Ilość wyróżnionych osób

Świadectwo z wyróżnieniem i Złota Sowa

Świadectwo z wyróżnieniem

Złota Sowa

Srebrna Sowa

Srebrna Sowa i 100% frekwencji

100% frekwencji

Razem osób wyróżnionych

Rodzaj wyróżnienia

Ilość przyznanych wyróżnień:

Świadectwo z wyróżnieniem

Złota Sowa

Srebrna Sowa

100% frekwencji

Ale, po kolei!

Świadectwo z wyróżnieniem i Szkolną Odznakę "Złota Sowa" otrzymali: Antoni Moskwiak - 3A, Yuliia Sokolova -  2B, Karolina Krzyśków - 3C, Mateusz Dębowicz - 3A, Julia Rułka2-2C Yelizaveta Amelyaniuk - 3F, Igor Bulatowvić - 3F, Małgorzata Huminiak - 3F, Zuzanna Tomczak - 1B, Magdalena Piątek - 3F, Piotr Bigosiński - 2F, Antonina Dalecka - 1B, Filip Janota-Bzowski - 1A, Aleksandra Tomczak - 2F, Seweryn Smętkiewicz - 1F, Magdalena Hołowiak - 1B, Aleksandra Kiełkowicz - 1B, Lena Grzeszczuk - 1B, Aleksandra Świdrak - 1F, Bogusław Klimkowicz - 1H, Natalia Dębowska - 1I, Urszula Kowalska - 1I, Julia Tchórzewska - 3B, Maciej Sochalski - 3D.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymały: Lena Zołotar - 3A i Hanna Smuga - 2E.

Szkolną Odznaką "Złota Sowa" zostały wyróżnione: Hanna Jakusztowicz - 1A, Martyna Sierecka - 2E oraz Monika Smolińska - 2E.

Szkolną Odznakę "Srebrna Sowa" otrzymali: Emilia Krasuska - 2F, Roxana Bydłowska - 1G, Dawid Liput - 1I (oraz dyplom za 100% frekwencji), Dominika Papaj - 1I, Aleksandra Urbaniak - 3C oraz Szymon Pietrowski - 1F.

Wyróżnienie za 100% frekwencji otrzymali: Maciej Sławski - 1I, Zuzanna Sylwester - 1H i Liliana Jędraś - 2C.

Antoni Moskwiak, dwukrotny laureat stypendium Prezesa Rady Ministrów, zdobył po raz trzeci nominację do tej nagrody.

Samorząd Uczniowski LO IV zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszy samorząd we Wrocławiu w kategorii szkół ponadpodstawowych!

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy sukcesów!

Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Data dodania: 2023-06-25 14:43:22
Data edycji: 2023-07-22 13:56:44