„Wrocław się szczepi”

„Szanowni Państwo, w imieniu Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka,

w związku z kampanią zdrowotną „Wrocław się szczepi” oraz promocją szczepień przeciw COVID-19 wśród młodzieży od 12 do 17 roku życia pt. Szczepienia na Dobry Początek Wakacji”zapraszamy Rodziców/Opiekunów wraz z młodzieżą do skorzystania jeszcze przed wakacjami ze szczepień ochronnych.

Szczepienia przeciw COVID -19, odbędą się 26 czerwca br. w Punkcie Szczepień  na Stadionie Wrocław, aleja Śląska 1, w godzinach 10°°-17°°. Więcej informacji: https://www.wroclaw.pl/portal/szczepienia-na-dobry-poczatek-wakacji-akcja-stadion-wroclaw-26-czerwca?utm_source=wroclaw.pl&utm_medium=infobox&utm_campaign=covid

W załączeniu przekazujemy krótki  materiał filmowy ( ok. 6 min.)  o szczepieniach młodzieży, w którym wypowiadają się  wrocławscy specjaliści, wybitni lekarze i znane osobistości oraz młodzież. Zachęcamy do obejrzenia.

Data dodania: 2021-09-23 15:22:11
Data edycji: 2021-09-23 15:22:24