Nasze drzwi szeroko otwarte

Bardzo trudno jest zamknąć w czterech godzinach to, co robimy przez okrągły rok – często niejeden.

Wszelkiego rodzaju projekty, wyjazdy, szkolenia i kursy, maturalne przygotowania i zmagania olimpijskie, turnieje sportowe i wspólna zabawa – bezcenny czas na złapanie oddechu – wszystko to składa się na naszą czwórkową codzienność i bardzo zależało nam na tym, abyście w sobotę 6.04 mogli choć trochę jej doświadczyć.

Tego dnia zaprosiliśmy Was, żebyście mogli nas lepiej poznać.

Zobaczyć nad czym i w jaki sposób pracujemy, jak rozwijamy się i budujemy naszą społeczność. Mogliście zajrzeć do gabinetów, porozmawiać z nami, przyjrzeć się różnym formom zajęć, których doświadczamy na co dzień.

Zależało nam również na tym, by podzielić się z Wami naszą energią, zaangażowaniem, pasją i pomysłami - czyli całym naszym licealnym życiem, którego być może już wkrótce staniecie się częścią.

Do zobaczenia we wrześniu!

Pracownicy i uczniowie LO IV

Data dodania: 2024-04-09 10:50:46