Koniec roku szkolnego 2023/2024

Tak, tak rok szkolny 2023/2024 zakończył się!

Dla wielu naszych uczennic i uczniów był to wspaniały czas. Czterdziestu czterech z nich uzyskało świadectwo z wyróżnieniem, czterdziestu pięciu szkolną nagrodę Złota Sowa, troje Srebrna Sowa, a pięcioro może pochwalić się 100% frekwencją.

Świadectwo z wyróżnieniem uzyskała uczennica klasy 3B Yuliia Sokolova  (średnia ocen 5,50). Yulia jest też kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wśród osób ze średnią powyżej 5,00 są: Julia Rułka (3C), Zofia Mikołajczak (1i), Magdalena Hołowiak (2B), Oliwia Matyja (1F), Antonina Dalecka (2B), Bogusław Klimkowicz (2H), Hanna Orczykowska (1C), Julia Wawro (1E), Julia Karamańska (1G), Zuzanna Tomczak (2B), Kacper Chrapek (2F), Anna Aksamit (2G), Martyna Bryks (3C) i Hanna Smuga (3E).

100% frekwencję mają: Juliusz Czarnecki (1a), Mikołaj Osidlewicz (2E), Józef Zagajewski (2F), Agata Kielnar (2H) i Zuzanna Sylwester (2H).

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym.

Drogie uczennice i drodzy uczniowie czas na wspaniałe wakacje!

Zdjęcia Beata Kulik i Agnieszka Szyrwińska

Data dodania: 2024-06-21 16:13:54