Kalimera Czwórkowicze!

Za nami LII Złaz im. Alfredy Michałowskiej. W tegorocznej edycji brało udział ponad 208 uczestników, w tym uczniowie klas pierwszych, nauczyciele i klasa 2e. Cała impreza odbyła się już po raz trzeci w Wieleniu.

W ciągu tych cudownych dwóch dni, uczniowie mieli okazję zobaczyć Opactwo Cystersów w Przemęcie oraz wejść na wieżę widokową - najwyższy drewniany punkt widokowy - na wzniesieniu Winnica (101 m n.p.m.). Po kolacji, pierwszaki wzięły udział w rozlicznych konkurencjach o przeróżnych kategoriach. Od konkurencji sportowych, aż po słynne Beania.

Zwycięzcami tegorocznego Złazu są pierwszoklasiści z klasy 1H, natomiast puchar za  Beania, pod hasłem „Mity greckie”, zdobyła klasa 1D, co oznacza, że są gospodarzami kolejnej edycji - LIII. Złazu klas pierwszych.

Mistrzami sportowymi okazała się bezkonkurencyjna klasa IF. Zwycięzcy Złazu - klasa 1H – wygrała Puchar Liceum Ogólnokształcącego nr IV i dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Po wyrównanej rywalizacji oraz ogłoszeniu wyników odbyła się wspaniała zabawa na dyskotece. Wszystkim wygranym gratulujemy, a każdemu pierwszoklasiście dziękujemy za cudownie spędzony czas oraz świetną zabawę.

Data dodania: 2024-10-02 12:28:35
Data edycji: 2024-10-02 12:35:55