Czcionka:

A+A-

Kontrast:

FINAŁ III EDYCJI DICTO CHALLENGE ROZSTRZYGNIĘTY

FINAŁ III EDYCJI DICTO CHALLENGE ROZSTRZYGNIĘTY

 

        Uczniowie 7 i 8 klas szkół podstawowych pragnący zostać mistrzami angielskiej ortografii stanęli w szranki dnia 25.04.2023. Tym razem finaliści konkursu musieli się zmierzyć z fragmentem powieści 80 mil podmorskiej żeglugi  Juliusa Verna czytanym przez Roberta Horyzę, native speakera z Instytutu Filologii Angielskiej.

        

W czasie, gdy uczniowie mierzyli się z angielską ortografią goszczący w naszej szkole nauczyciele ze szkół podstawowych uczestniczyli w warsztatach p. Anny Pasternak z Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pt. Koktail słownikowy – przegląd technik i ćwiczeń doskonalących przyswajanie słownictwa. Czas oczekiwania na wyniki umilił wszystkim występ szkolnego zespołu KucharBand.

        

 W finale konkursu I miejsce zajęła Hanna Kopeć ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Mazowieckiego w Tyńcu Małym, II miejsce przypadło w udziale Dawidowi Krawczykowi ze Szkoły Podstawowej im. Małego Księcia w Wiszni Małej, III miejsce zajął Kacper Kozak  ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Mazowieckiego w Tyńcu Małym.

Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy wiedzy i biegłości w ortografii. 

 

Wszystkich chętnych uczniów chcących zmierzyć się z angielską pisownia zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

Małgorzata Połch

 

Data dodania: 2023-04-28 08:21:12
Data edycji: 2023-04-28 09:00:14
Ilość wyświetleń: 179

E-CZYTELNIA

INTEGRO
Zobacz

KOMUNIKATY

Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
facebookinstagramyoutube
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej