Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

CZWÓRKA KIBICUJE ŻUŻLOWCOM

CZWÓRKA KIBICUJE ŻUŻLOWCOM

 

Dzięki uprzejmości Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego uczniowie naszego liceum już po raz drugi mogli dopingować żużlowców na Stadionie Olimpijskim. 19.06 br. odbyły się tam finałowe zawody Speedway Grand Prix 3. To finał mistrzostw świat żużlowców do lat 16. Na torze pojawili się reprezentanci krajów z trzech kontynentów. Zawody zakończyły się zdobyciem tytułu mistrzowskiego przez reprezentanta Polski Franciszka Szczyrby. Mimo młodego wieku zawodników nie zabrakło im hartu ducha i woli walki. Zawody obfitowały w wiele emocjonujących sytuacji i wybuchów aplauzu dla umiejętności młodych zawodników. Na trybunach stadionu zasiadło ponad 40 kibiców z Czwórki. Niektórzy to już wytrawni kibice, jednak większość była tam pierwszy raz. Myślę, że dla co najmniej kilku z nich miłość do speedwa’a rozgorzała na całe życia, tak jak dla autora tego tekstu.

Tekst i zdjęcia: K. Rakowski

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 08:18:28
Data edycji: 2026-06-23 08:19:13
Ilość wyświetleń: 31

E-CZYTELNIA

INTEGRO (katalog on-line)
Zobacz

KOMUNIKATY

KSeF INFORMACJE
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Najlepsze licea
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej