Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BACK TO THE PAST CZYLI POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

BACK TO THE PAST CZYLI POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, trwającej już ponad trzydzieści lat, w pierwszy dzień wiosny odbył się Dzień Angielski. W tym roku motywem przewodnim był powrót do przeszłości. Uczniowie klas pierwszych i drugich rywalizowali w trzech kategoriach: filmu przedstawiającego niekonwencjonalne użycie wynalazku z wylosowanej przez siebie dekady, pokazu mody, w którym uczniowie przedstawiali typowe stroje damskie i męskie z poszczególnych dziesięcioleci oraz piosenki artysty bądź zespołu popularnego w danym czasie.

 

Pomysłowość i kreatywność uczniów występujących na scenie, ich talenty taneczne jak i wokalne, często bardzo skrzętnie ukrywane, oraz umiejętności aktorskie zachwyciły nie tylko członków jury, którzy mieli twardy orzech do zgryzienia wybierając zwycięzców,  lecz również nauczycieli oraz uczniów zgromadzonych na widowni.

 

W tym roku najlepsza okazała się klasa 2C, drugie miejsce zdobyła klas 1A, na trzecim miejscu uplasowała się klasa 2E. Jesteśmy przekonani, że kilka osób pośród  tancerzy, wokalistów i aktorów zostało wręcz stworzonych do grania na scenie i pławienia się w świetle jupiterów.

 

Za przygotowanie imprezy, jej poprowadzenie, oprawę muzyczną i wystrój auli odpowiedzialna była klasa 2B pod opieką p. Małgorzaty Połch, która dzięki swoim staraniom i wielogodzinnym próbom wywiązała się z tego zadania znakomicie.

 

Organizatorom i wszystkim uczestnikom imprezy oraz nauczycielom służących wsparciem i pomocą serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

 

Zespół nauczycieli języka angielskiego

Data dodania: 2019-03-25 12:57:03
Data edycji: 2021-10-06 12:57:57
Ilość wyświetleń: 455

E-CZYTELNIA

INTEGRO
Zobacz

KOMUNIKATY

Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
facebookinstagramyoutube
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej