51. Złaz LO IV

To już 51. Złaz! Ta tradycyjna impreza integracyjna dla klas pierwszych, drugi raz, odbyła się we Wleniu. W tym roku wzięło w niej udział aż 320 osób!

W takcie dwudniowej imprezy „pierwszaki” miały okazję zwiedzić  Opactwo Cystersów w Przemęcie i poznać jego historię oraz wejść na wieżę widokową na wzniesieniu Winnica (101 m n.p.m.), która stanowi najwyższy w Polsce drewniany punkt widokowy.

Wspaniała, letnia aura sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Ukoronowaniem, której była belgijka i kowbojka zatańczone na plaży Jeziora Wieleńskiego.

Wieczorem rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy klasami. Puchar LO IV zdobyła 1F, a beania wygrała 1E. Walka była wyrównana i bardzo zacięta. Dla klasy 1F nagrodą będzie dzień wolny od zajęć dydaktycznych, który mogą zaplanować w dowolny sposób, natomiast zwycięscy beaniów zostaną gospodarzami 52. Złazu.

Po części konkursowej odbyła się dyskoteka, na której uczestnicy Złazu mieli okazję wyszaleć się. Nazajutrz Czwórkowicze pełni wrażeń, w wyśmienitych humorach wrócili do Wrocławia.

Gratulujemy zwycięskim klasom, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Agnieszka Kucharska

Data dodania: 2023-10-05 14:06:34