Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ZMIENIA ŻYCIE, OTWIERA UMYSŁY – spotkanie informacyjne dla nauczycieli szkół podstawowych

ZMIENIA ŻYCIE, OTWIERA UMYSŁY – spotkanie informacyjne dla nauczycieli szkół podstawowych

Pracownicy „Czwórki”, nauczyciele, pracownicy administracji oraz uczniowie uczestniczą w programie Erasmus+. W tym roku kończymy drugą edycję projektu w ramach mobilność kadry edukacji szkolnej (akcja KA1) i rozpoczęliśmy projekt krótkoterminowy mobilności uczniów (akcja KA122) .

 

Jednym z głównych założeń programu  Erasmus + jest promocja i upowszechnianie rezultatów realizacji projektu, Upowszechnianie rezultatów projektów jest sposobem na przedstawienie naszej pracy i pochwalenie się osiągnięciami. Swoimi doświadczeniami postanowiliśmy podzielić się z dyrektorami i nauczycielami szkół podstawowych. Nasi koledzy przybyli licznie na spotkanie. Gościem specjalnym był pan Jakub Prus prezes Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

 

Koordynatorzy szkolni pan Przemysław Mospan (mobilność kadry) i pani Aleksandra Gurgul (mobilność uczniów)  powiedzieli czym różnią się od siebie te dwie mobilności, dlaczego postanowiliśmy realizować program i jakich rezultatów oczekujemy. czestnicy mobilności opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z kursami, a uczniowie  projekcie realizowanym z rówieśnikami z Schiller-Gymnasium w Berlinie. Pan Jakub Prus przedstawił naszym gościom  rezentację poświęconą podstawowym procedurom, niezbędnym do  zyskania przez szkoły akredytacji w programie Erasmus+. Koordynatorzy i uczestnicy odpowiadali na liczne zapytania naszych gości związane z przygotowaniami do realizacji programów i  ich przebiegiem. Mamy nadzieję, że jedno z haseł obecnej edycji Erasmusa - ZMIENIA ŻYCIE, OTWIERA UMYSŁY właśnie trafiło na podatny grunt i już niedługo nasze koleżanki i nasi koledzy ze szkól podstawowych pójdą w nasze ślady.

 

Serdecznie dziękujemy im za udział w spotkaniu i życzymy sukcesów przy realizacji programu Erasmus+.

 

 

Data dodania: 2022-11-24 08:26:55
Data edycji: 2023-10-22 15:24:37
Ilość wyświetleń: 687

E-CZYTELNIA

INTEGRO (katalog on-line)
Zobacz

KOMUNIKATY

- dostępna jest archiwalna strona szkoły (zakładka SZKOŁA)
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej