ZŁOTE DZIEWCZYNY Z CZWÓRKI

Nie zwalniają tempa nasze strzelczynie, choć sezon zimowy sprzyja zakażeniom a w szkole nasi czwartoklasiści rozpoczęli intensywne przygotowania do przyszłorocznej matury. Jednak po co są rezerwowe?! Do trzeciej odsłony tegorocznej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej nasze reprezentantki przystąpiły w składzie: Marta Malinowska  - 4e, Joanna Klepacka, Aleksanrda Kuszkowska – obie 2b, Laura Pieciuk – 2c oraz Małgosia Dąbrowska - 1d.

Nasze zawodniczki kolejny raz nie pozwoliły rywalom nawiązać walki z naszą drużyną i drugi raz w tym sezonie zwyciężyły w klasyfikacji drużynowej ze znaczną przewagą nad reprezentacjami pozostałych szkół.

Indywidualnie jak zwykle świetnie spisała się nasza kapitan Marta Malinowska, która „wystrzelała” tym razem srebrny medal. Po raz drugi w tym sezonie na piątym miejscu sklasyfikowano Małgosię Dąbrowską, ale nasza młoda zawodniczka jest dopiero w  pierwszej klasie i spektakularne sukcesy strzeleckie są dopiero przed nią. Brązowy medal zdobyty przez Małgosię w konkursie „jednego strzału”, wydaje się być zapowiedzią nadchodzących zwycięstw.

Nasze pozostałe zawodniczki sklasyfikowano na dalszych lokatach ale pamiętajmy, że one także miały swój wkład w zespołowe zwycięstwo naszych strzelczyń.

Tekst K.R.

Zdjęcia: Aleksandra Kuszkowska (2b)

Data dodania: 2022-12-15 20:38:27
Data edycji: 2022-12-15 20:57:25