Zbieramy dary dla Ukrainy

Liceum nr IV aktywnie włącza się w akcję zbierania „Darów dla Ukrainy”. Zbiórka trwa od poniedziałku, 28 lutego. Mamy nadzieję, że zebrane dary trafiając do potrzebujących, choć na chwilę przyniosą ukojenie w tych trudnych momentach.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom: społeczności naszego liceum i mieszkańcom, którzy codziennie wspierają to przedsięwzięcie, wszystkim tym, którzy przygotowali kartki ze słowami wsparcia. Dziękujemy zaangażowanym wolontariuszom, którzy przygotowali rzeczy do transportu, szczególnie uczennicom i uczniom klasy 3b+ oraz uczniom klasy 1f+, którzy pomogli podczas załadunku darów do auta Patrolu Ekologicznego Straży Miejskiej Wrocławia – Ekopatrolu. Gdyby nie tak wielkie zaangażowanie, nasza pomoc nie byłaby tak okazała.

Prosimy o dalszy udział w akcji, o szczegółach będziemy informować w szkolnych mediach społecznościowych.

Anna Kaleta

Koordynator akcji