Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zawody pływackie o “Puchar Prezydenta Wrocławia”

Nasza szkolna reprezentacja pływacka wzięła udział w zawodach o “Puchar Prezydenta Wrocławia”, które odbyły się we Wrocławskim Parku Wodnym. Zawodnicy zmagali się w konkurencjach stylu dowolnego i grzbiecie na dystansie 50 m oraz sztafety mieszanej 4 x 50 m stylem dowolnym.

Nasi pływacy okazali się bezkonkurencyjni w startach indywidualnych jak i sztafecie.

W rywalizacji dziewcząt, zarówno w stylu dowolnym jak i grzbiecie zwyciężyła Anna Kicińska z klasy 3C+, drugie miejsce zajęła Katarzyna Traczuk z 3D.

W konkurencji męskiej w obydwu stylach najlepszy okazał się Dawid Kołodyński 3F+, a tuż za nim był Dawid Padarz 3G+.

Podczas sztafety mieszanej nasza drużyna w składzie: Anna Kicińska, Katarzyna Traczuk, Dawid Padarz, Dawid Kołodyński zwyciężyła i zdobyła “Puchar Prezydenta Wrocławia”.