
Za nami kolejny rok pełen wyzwań, sukcesów, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonych chwil. Dziś z dumą podsumowujemy osiągnięcia naszych uczennic i uczniów oraz gratulujemy wszystkim, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i wytrwałością zasłużyli na szczególne wyróżnienia.
Najwyższą średnią ocen w szkole, świadectwo z wyróżnieniem oraz Szkolną Odznakę „Złota Sowa” zdobyła Zofia Mikołajczyk z klasy 3i. Zofia została również szkolną kandydatką do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego sukcesu!
W mijającym roku szkolnym: 33 uczennic i uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, 46 zdobyło Szkolną Odznakę „Złota Sowa”, 13 zostało uhonorowanych „Srebrną Sową”.
Szczególne gratulacje kierujemy również do tych, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją. To wyróżnienie otrzymali: Łucja Biernat i Marta Paciorek z klasy 1H oraz Adrian Pilichowski z klasy 3H.
Wszystkim naszym uczennicom i uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, dziękujemy za całoroczny wysiłek, a nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz zaangażowanie.
Życzymy wszystkim pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będą czasem odpoczynku, nowych inspiracji i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Do zobaczenia we wrześniu!
Zdjęcia: Beata Kulik i Przemysław Mospan


50–430 Wrocław
ul. Stacha Świstackiego 12–14