Wsparcie dla szpitala

Po raz kolejny Wolontariat naszej szkoły zorganizował akcję dla potrzebujących na rzecz szpitala na ulicy Koszarowej, wspierając Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Dzięki hojności naszych uczniów, rodziców i pracowników szkoły, udało się zgromadzić imponującą ilość potrzebnych przedmiotów, które trafią do dzieci i młodzieży przebywających w szpitalu, a także do personelu, który codziennie troszczy się o ich dobro. Przekazane przedmioty na pewno przyniosą uśmiech na twarze podopiecznych i pracowników szpitala oraz pomogą im w codziennych aktywnościach i terapii.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszej zbiórce oraz za okazane wsparcie! Wasza życzliwość i zaangażowanie sprawiły, że nasza akcja była wielkim sukcesem. Dzięki wam, możemy kontynuować naszą misję pomagania i wspierania tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Kolejna zbiórka – tym razem na Dzień Dziecka – rozpocznie się w maju.

Wolontariat Szkoły

Data dodania: 2024-03-26 08:15:40