Wspaniała passa naszych strzelców

Za nami IV runda Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej i czwarty medal naszych strzelców w klasyfikacji drużynowej. Tym razem złoty!

Nasza reprezentacja w składzie: Alicja Czyżewska  - 3b, Marta Malinowska – 3e+, Urszula Cieślikiewicz i Marek Sitek – oboje z 3f+ oraz Laura Pieciuk z 1b+, po raz kolejny nie dała szans rywalom i podobnie jak w grudniu ub.r., także 25.01 zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszystkie medale, a złote w szczególności są obiektem marzeń, bo aby zwyciężyć w tej konkurencji należy dysponować wyrównanym składem, w którym każdy z zawodników indywidualnie jest w stanie zająć miejsce w czołowej „szóstce”. Tak też się stało.

Indywidualnym sukcesem może pochwalić się Marek Sitek, który oprócz złotego medalu w klasyfikacji drużynowej, na swej szyi zawiesił medal tej samej barwy, za zwycięstwo w klasyfikacji chłopców. Trzeba przyznać, że zdjęcie tarczy tryumfatora robi wrażenie!

Z kolei Marta Malinowska po zaciętej rywalizacji, została udekorowana brązowym medalem za III miejsce w klasyfikacji dziewcząt.

Tuż za podium, na czwartym miejscu została sklasyfikowana Alicja Czyżewska.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Tekst: Kazimierz Rakowski

Zdjęcia: Alicja Czyżewska, Kazimierz Rakowski.

Data dodania: 2022-01-27 09:59:50
Data edycji: 2022-01-27 10:05:05