Deklaracja dostępności
Reset
Reset

WIELKA BOMBKA WIGILIJNA 2021-12-16

Grudzień to miesiąc, w którym od kilkunastu lat rozgrywane są zawody Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej „O Wielką Bombkę Wigilijną”. Zawodom od pierwszej edycji w 2009 roku, patronuje Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr IV.

Tak też było 16.12.2021, gdy nasza szkolna reprezentacja strzelecka zafundowała sobie wspaniały prezent gwiazdkowy. Nasi strzelcy w składzie: Alicja Czyżewska (3b), Marta Malinowska (3e+), Marek Sitek (3f+), Joanna Klepacka (1b+) i Laura Pieciuk (1c+), można by rzec „rozbiła w puch” rywali i sięgnęła w klasyfikacji drużynowej po złote medale!

Imponujące były także indywidualne wyniki naszych zawodników: Marta Malinowska zwyciężyła w klasyfikacji dziewcząt, a Joasia Klepacka i Alicja Czyżewska zajęły odpowiednio IV i V miejsca.

Królem zawodów – choć to nieoficjalny tytuł – został Marek Sitek, który obok złotego medalu zdobytego z drużyną, musiał na swej szyi dźwigać jeszcze brązowy medal za III miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców, oraz złoty medal zdobyty w konkursie jednego strzału, który już tradycyjnie wieńczy „Bombkę” – życzymy mu jak najwięcej takich „ciężarów”!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów. Pragnę także zwrócić uwagę na zdjęcia tarcz strzeleckich naszej dzisiejszej mistrzyni Marty Malinowskiej. Aby uzmysłowić czytającym stopień trudności dodam, że średnica największego z pierścieni wynosi 5 cm, a dystans strzelecki wynosi 10 m! Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Tekst K.R. Zdjęcia: A. Czyżewska, M. Malinowska, K. Rakowski.

Data dodania: 2021-12-16 20:08:10
Data edycji: 2021-12-20 09:58:58