Uroczyste zakończenie sezonu strzeleckiego 2022/23

Znamy rozstrzygnięcia minionego sezonu. W środę 7.06 na strzelnicy LOK przy ul. Skwierzyńskiej wręczono nagrody najlepszym. Jak już wiadomo nasza reprezentacja szkolna obroniła zdobyty w ubiegłym roku tytuł mistrzowski. Równie skutecznie uczyniła to Marta Malinowska, potwierdzając swa dominację wśród dziewcząt. Nagrody wręczył Dyrektor Zarządu Regionalnego LOK we Wrocławiu, pan Ryszard Mach.

Dla uświetnienia tej uroczystości zorganizowano zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Zarządu Regionalnego LOK. Zawody przeprowadzono z użyciem broni typu wojskowego – kbkAK. Nieźle spisali się nasi reprezentanci: wśród dziewcząt Laura Pieciuk (2c) wywalczyła srebrny medal, a Martyna Chącel (2f) zdobyła brązowy medal. Niestety, pozostali nasi zawodnicy strzelili nieco słabiej, co w klasyfikacji drużynowej pozwoliło zająć V miejsce na 17 startujących zespołów.

Na zakończenie sezonu pragnę podziękować wszystkim nauczycielom w tym wychowawcom, a przede wszystkim Dyrekcji naszej szkoły, za życzliwe podejście do sportu strzeleckiego i wyrozumiałość wobec nieobecności zawodników podczas lekcji. Wielkie dzięki także dla Pani Dyrektor i Rady Rodziców za finansowe wsparcie dla naszych działań!

Kazimierz Rakowski

Data dodania: 2023-06-12 07:06:08