Uczennica IV LO laureatką Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W piątek 29 listopada 2019r. w Sali Kolumnowej im. Jerzego Woźniaka Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyła się uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych Dolnego Śląska, nagrodzonych w roku szkolnym 2019/2020 stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wśród nagrodzonych znalazła się także uczennica naszego liceum Adrianna Siekierka z klasy 3e, która w poprzednim roku szkolnym miała najwyższą średnią spośród wszystkich uczniów szkoły.

Stypendia, wręczane przez Dolnośląskiego Wicekuratora Oświaty pana Janusza Wrzala, otrzymały osoby, które uzyskały promocję z wyróżnieniem, mając przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazały szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. O czym z ogromną dumą i przyjemnością informuje wychowawca klasy

Katarzyna Cieplińska-Olejnik

Data dodania: 2019-12-05 11:07:35