Turniej zaplecza kadry

Pod nazwą „Turnieju nadziei strzeleckich” rozegrano 19.03 zawody dla zawodników, którzy nigdy nie wystąpili w pierwszej reprezentacji szkoły. Fundatorem nagród był działający przy zarządzie regionalnym LOK Klub Żołnierzy Rezerwy. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Mertuszka (3d), Wojciech Pinkosz (2e), Ksawery Marcinkiewicz, Stanisław Orlicki (1a) oraz Zuzanna Zbroińska (1h).

Najlepiej z naszych zawodników spisał się Wojtek Pinkosz, który w klasyfikacji generalnej chłopców „wystrzelał” srebrny medal. Warto nadmienić, że nasz zawodnik uzyskał taki sam wynik jak zwycięzca (166 pkt.), ale zgodnie z regulaminem w takiej sytuacji wyżej sklasyfikowany jest ten, który uzyskał więcej dziesiątek. Niestety, rywal miał ich więcej.

Tekst i zdjęcia: K.R.

Data dodania: 2024-03-20 09:41:51