Zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte LO IV 6 kwietnia br. w godzinach 9.00 - 13.00.

Trzecie miejsce szkolnej drużyny w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej

Po dwóch latach zawieszenia wczoraj, 3.11.2021 wznowiono cykl rozgrywek strzeleckich w ramach MLS szkół ponadpodstawowych Wrocławia. Wczorajsze zawody odbywały się pod egidą dyrektora wrocławskiego Technikum nr 15, który był także fundatorem nagród dla zwycięzców. Udanie rozpoczęła rozgrywki reprezentacja naszej szkoły.

Nasza drużyna w składzie: Alicja Czyżewska (3b), Marta Malinowska (3e+), Urszula Cieślikiewicz, Wiktoria Kempa oraz Marek Sitek (wszyscy 3f+), po wyrównanej i zaciętej walce zdobyła w klasyfikacji zespołowej brązowy medal. Warto nadmienić, że nasi strzelcy prowadzili niemal przez całe zawody, tracąc zwycięstwo dopiero w ostatniej kolejce strzelań.

Jednak dzięki wyrównanemu składowi udało się osiągnąć sukces! Indywidualnie w klasyfikacji dziewcząt najlepiej wypadła Ala Czyżewska, którą sklasyfikowano na 4 miejscu – do medalu zabrakło jej…. jednego punktu. Jedyny chłopiec w naszej drużynie  - Marek Sitek, został sklasyfikowany na 5 miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości dekoracji zwycięzców.

tekst i zdjęcia: K.R.

Data dodania: 2021-11-03 17:10:34