Sztafeta Międzykulturowych Dobrych Relacji

Sztafeta Międzykulturowych  Dobrych Relacji

8 lutego liderzy  projektu  społeczno-edukacyjnego Sztafeta Międzykulturowych Dobrych Relacji, Weronika Jankowska (3d) Krystian Gontarz (3d  Maciej Kostrzewa (3f) Oliwier Chomicz (2c) podczas spotkania finałowego w siedzibie WCRS  zaprezentowali efekty działań  przeprowadzonych w szkole.

Projekt Sztafeta Międzykulturowych Dobrych Relacji, koordynowany przez Zespół Wrocławskiej Koncepcji Edukacyjnej  WCRS miał  na celu wspieranie integracji międzykulturowej oraz budowanie, rozwijane  pozytywnych, przyjaznych więzi w środowisku szkolnym.

Realizacja projektu pokazała nam, że  szacunek oraz zrozumienie dla innych jest najważniejszą drogą do porozumienia i twórczego działania.  Promowanie wartości współpracy, solidarności społecznej, postawy przedsiębiorczej,  przygotowało nas do podejmowania  nowych wyzwań.

Anna Masłowska

Więcej o  projekcie możecie przeczytać tu:

Data dodania: 2024-02-16 08:06:14
Data edycji: 2024-02-16 08:13:18