Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Szlachetny urok srebra, czyli o przerwanej złotej passie naszych strzelczyń.

Szlachetny urok srebra, czyli o przerwanej złotej passie naszych strzelczyń.

 

Międzyszkolna Liga Strzelecka Okręgu Wrocławskiego wkracza w decydującą fazę. Do końca tegorocznych rozgrywek pozostały do rozegrania jeszcze dwa turnieje. Nasza reprezentacja szkolna prowadzi w klasyfikacji generalnej przewagą ok. 120 pkt. nad ścigającą nas drużyną LO nr VII, a Marta Malinowska lideruje klasyfikacji generalnej dziewcząt.

               

Rozegranym  2.02 zawodom patronował pan Dyrektor LO nr VII i zapewne ucieszył się gdy doszła go wieść, że zwyciężyła drużyna z jego szkoły z wynikiem 868/1000 pkt. Tuż za zwycięzcami uplasowała się nasza reprezentacja z wynikiem  865/1000 pkt. W czwartkowych zawodach w barwach naszej szkoły wystąpiły: Marta Malinowska © - 4e, Zofia Czernielewska - 4a, Laura Pieciuk – 2c, Jagoda Downer – 1c oraz Małgorzata Dąbrowska – 1d. 

Gdy idzie o liczbę zdobytych punktów nasze zawodniczki „odstrzelały” najlepsze zawody tego sezonu: Marta uzyskała 177 pkt., Zosia – 166, Laura -  171, Jagoda – 181 a Małgosia – 170 pkt. Wynik uzyskany przez nasze zawodniczki w rozegranych dotychczas zawodach dawał miejsce na podium a nawet zwycięstwo. Niestety, w miniony czwartek okazało się, że to zbyt mało aby pokonać reprezentantów LO VII. Klasyfikację dziewcząt wgrała reprezentantka LO VII z wynikiem 184 pkt. To naprawdę wyśrubowany rezultat. Nasza Jagoda zdobyła po raz kolejny srebrny medal a Marta tym razem cieszyła się z brązowego. W nagrodzonej dyplomami pierwszej szóstce znalazły się także: Laura na V miejscu i Małgosia na VI. Nadal ściskamy kciuki za nasze dziewczyny bo okazja do rewanżu już 16.03.

 

Tekst Kazimierz Rakowski

Data dodania: 2023-02-03 21:07:04
Data edycji: 2023-02-03 21:17:40
Ilość wyświetleń: 533

E-CZYTELNIA

INTEGRO (katalog on-line)
Zobacz

KOMUNIKATY

- dostępna jest archiwalna strona szkoły (zakładka SZKOŁA)
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej