DRZWI OTWARTE w LO IV 15 kwietnia 2023 r. od godziny 9.00 do 12.00. Serdecznie zapraszamy!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Święto Dyni

Święto Dyni

Jak tradycja nakazuje 29.10. odbyło się Święto Dyni – królowej jesieni. Tym razem na to kolorowe święto, Samorząd Uczniowski zaplanował dwa konkursy: konkurs na najciekawszą dynię oraz konkurs na najładniejszy strój.

 

Wszystkie klasy, które wzięły udział w zabawie wykazały się dużą inwencją twórczą i bardzo ciekawymi pomysłami.  Szanowna Komisja, składająca się z nauczycieli i uczniów, wyłoniła zwycięzców.

 

W konkursie: na najładniejszy strój wygrała klasa 3D, drugie miejsce zajęła klasa 3C, trzecie 2C+; a na najciekawszą dynię na podium stanęli w kolejności: pierwsze miejsce klasa 3D, drugie miejsce klasa 3G, trzecie miejsce klasa 2D+. Nie zabrakło też nagrody specjalnej dla klasy 3A+ za kreatywne wykonanie dyni. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni słodkimi nagrodami

 

Serdecznie gratulujemy wygranym i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

 Samorząd Uczniowski

Zdjęcia Wiktoria Starobrat i Beata Kulik

Data dodania: 2021-11-06 09:02:42
Data edycji: 2021-11-12 19:11:29
Ilość wyświetleń: 657

E-CZYTELNIA

INTEGRO
Zobacz

KOMUNIKATY

Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
facebookinstagramyoutube
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej