Zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte LO IV 6 kwietnia br. w godzinach 9.00 - 13.00.

Rok szkolny 2021/2022 przeszedł do historii.

Rok szkolny 2021/2022 przeszedł do historii. Tradycyjnie, w trakcie uroczystego zakończenia roku pani dyrektor Małgorzata Górny wręczyła wyróżnienia uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Świadectwo z wyróżnieniem i szkolną odznakę „Złota Sowa” uzyskali: Antoni Moskwiak (2A+), Piotr Bigosiński (1F+), Magdalena Piątek (2F+), Marta Strzała(3B+), Karolina Krzyśków (2C+), Mateusz Dębowicz (2A+), Małgorzata Huminiak (2F+), Aleksandra Tomczak (1F+), Maja Kwiatkowska (3G+),  Hanna Smuga (1E+).

Świadectwo z wyróżnieniem zdobyły: Julia Łozińska (3B+) oraz Anifie Dzhavatova (3C+).

Laureaci szkolnej odznaki „Złota Sowa” to: Yuliia Sokolova (1B+), Igor Bulatović (2F+), Maciej Sochalski (2D+) i Monika Smolińska (1E+).

Aliaksandra Ryzhevich (1B+) i Dominika Bohdanowicz (3F+) to laureatki szkolnej odznaki „Srebrna Sowa”.

Dodatkowo, Aleksandra Tomczak (1F+) i Maciej Sochalski zostali wyróżnieni za 100% frekwencję.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Data dodania: 2022-06-25 22:10:35
Data edycji: 2022-06-30 10:35:11