Zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte LO IV 6 kwietnia br. w godzinach 9.00 - 13.00.

Quattuor vincit!

Podczas rozegranej w środę 18.01.23 czwartej rundy Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Okręgu Wrocławskiego,  szkolna reprezentacja kolejny raz nie pozwoliła naszym rywalom poznać smaku zwycięstwa. Zawodom patronowała i ufundowała nagrody Pani Dyrektor Zespołu Szkół Logistycznych. Drużyna LO IV wystąpiła w nieco zmienionym składzie. Po raz kolejny drużynę do boju poprowadziła kapitan Marta Malinowska z 4e. Pozostałe zawodniczki to: Zofia Czernielewska z 4a, Laura Pieciuk z 2c oraz Małgorzata Dąbrowska z 1d i debiutująca w tych zawodach Jagoda Downer z 1c.

Marta Malinowska już drugi rok z rzędu nie pozwala się zepchnąć z podium zwycięzców. Zwyciężyła osiągając wspaniały wynik 181 punktów na 200 możliwych. Tym samym, zdobyła kolejny złoty medal do swej i tak już bogatej kolekcji.

Wspaniały debiut w reprezentacji szkoły zaliczyła Jagoda Downer. W swoich pierwszych zawodach zdobyła srebrny medal z wynikiem 178/200 punktów.

Z jak najlepszej strony pokazała się Laura Pieciuk, która zajęła czwarte miejsce uzyskując wynik 168/200  punktów oraz zwyciężyła w emocjonującym konkursie jednego strzału.

Zosia Czernielewska i Małgosia Dąbrowska dołożyły do dorobku drużyny także wiele punktów, co pozwoliło naszej reprezentacji stanąć na najwyższym stopniu podium z wynikiem 834/1000! Druga w kolejności reprezentacja LO nr VII uzyskała 803/1000 punktów. Trzecie miejsce zajęłi reprezentanci Elektronicznych zakładów naukowych z wynikiem 778/1000 punktów.

Naszym dziewczynom o sokolim wzroku gratulujemy!

Tekst i zdjęcia K.R.

Data dodania: 2023-01-19 10:08:09