Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

POŻEGNANIE MISTRZYNI ALICJI CZYŻEWSKIEJ

POŻEGNANIE MISTRZYNI ALICJI CZYŻEWSKIEJ

Tym wpisem znaczymy kres występów Alicji Czyżewskiej w szkolnej reprezentacji strzeleckiej naszego Liceum. Alicja tuż po przejściu do naszej szkoły z LO nr XII od razu stała się podstawowym zawodnikiem naszego zespołu. Na zdjęciu prezentuje medale, jakie zdobyła w tym roku. Mogło ich być co najmniej trzy razy tyle, niestety, epidemia covid-19 spowodowała zawieszenie rozgrywek na dwa lata. Także epidemia uniemożliwiła jej zwycięstwo w klasyfikacji generalnej sezonu, chociaż przez większą jego cześć prowadziła w klasyfikacji generalnej z miażdżącą przewagą nad rywalkami.

 

            Alicja była nie tylko znakomitą zawodniczką, ale także dobrym duchem zespołu. To ona udzielała rad i podtrzymywała na duchu, dodając wiary w sukces zwłaszcza najmłodszym zawodnikom. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Była świetną zawodniczką i kapitanem naszego zespołu strzeleckiego. Będzie nam bardzo trudno ją zastąpić….

 

            27.04.22  Alicja wzięła udział w ostatnim treningu jako zawodniczka naszej Szkoły. Załączone zdjęcia pokazują, że mimo zakończenia sezonu nadal jest w znakomitej formie. Z takim wynikiem nie miałaby najmniejszego problemu aby zwyciężyć w każdych zawodach. Jednak przed naszym kapitanem jedne z najważniejszych zawodów w życiu. Egzamin maturalny. Alicja to „solidna firma”. Dlatego wierzymy, że z każdym egzaminem poradzi sobie koncertowo, tak jak nas do tego przyzwyczaiła podczas wszystkich turniejów strzeleckich. Ściskamy kciuki Alicjo! Nie zapominaj o nas!

 

Tekst: Kazimierz Rakowski

Zdjecia: Marta Malinowska (3e+)

Data dodania: 2022-04-28 08:12:41
Data edycji: 2022-04-28 10:33:06
Ilość wyświetleń: 1010

E-CZYTELNIA

INTEGRO (katalog on-line)
Zobacz

KOMUNIKATY

- dostępna jest archiwalna strona szkoły (zakładka SZKOŁA)
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej