POŻEGNANIE MISTRZYNI ALICJI CZYŻEWSKIEJ

Tym wpisem znaczymy kres występów Alicji Czyżewskiej w szkolnej reprezentacji strzeleckiej naszego Liceum. Alicja tuż po przejściu do naszej szkoły z LO nr XII od razu stała się podstawowym zawodnikiem naszego zespołu. Na zdjęciu prezentuje medale, jakie zdobyła w tym roku. Mogło ich być co najmniej trzy razy tyle, niestety, epidemia covid-19 spowodowała zawieszenie rozgrywek na dwa lata. Także epidemia uniemożliwiła jej zwycięstwo w klasyfikacji generalnej sezonu, chociaż przez większą jego cześć prowadziła w klasyfikacji generalnej z miażdżącą przewagą nad rywalkami.

Alicja była nie tylko znakomitą zawodniczką, ale także dobrym duchem zespołu. To ona udzielała rad i podtrzymywała na duchu, dodając wiary w sukces zwłaszcza najmłodszym zawodnikom. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Była świetną zawodniczką i kapitanem naszego zespołu strzeleckiego. Będzie nam bardzo trudno ją zastąpić….

27.04.22  Alicja wzięła udział w ostatnim treningu jako zawodniczka naszej Szkoły. Załączone zdjęcia pokazują, że mimo zakończenia sezonu nadal jest w znakomitej formie. Z takim wynikiem nie miałaby najmniejszego problemu aby zwyciężyć w każdych zawodach. Jednak przed naszym kapitanem jedne z najważniejszych zawodów w życiu. Egzamin maturalny. Alicja to „solidna firma”. Dlatego wierzymy, że z każdym egzaminem poradzi sobie koncertowo, tak jak nas do tego przyzwyczaiła podczas wszystkich turniejów strzeleckich. Ściskamy kciuki Alicjo! Nie zapominaj o nas!

Tekst: Kazimierz Rakowski

Zdjecia: Marta Malinowska (3e+)

Data dodania: 2022-04-28 08:12:41
Data edycji: 2022-04-28 10:33:06