NOWY SPRZĘT DLA SEKCJI STRZEKECKIEJ

Obiecująco rozpoczyna się dla naszej drużyny nowy sezon strzelecki.

Dzięki inicjatywie Pani Dyrektor Małgorzaty Górny i hojności Rady Rodziców naszej Szkoły, sportowy arsenał strzelecki naszej Szkoły wzbogacił się o wspaniały nabytek! Od połowy września br. nasi zawodnicy mają do dyspozycji nowoczesny karabinek pneumatyczny szwajcarskiej firmy Hamerli, która produkuje broń sportową na licencji renomowanej niemieckiej firmy Walther. Miłośnicy filmów o Jamesie Bondzie wiedzą, że pistolety produkowane przez tego wytwórcę były ulubioną bronią Agenta 007.

Na zdjęciach kapitan szkolnej drużyny strzeleckiej Marta Malinowska (4e), demonstruje nowy nabytek naszej sekcji – sportowy karabinek pneumatyczny AR-20. Tą drogą zarówno zawodnicy, jak i trener wyrażają radość i wdzięczność dla Pani Dyrektor i Rady Rodziców za zakup tak nowoczesnego sprzętu. Obiecujemy, że zrobimy z niego właściwy użytek, zwyciężając w kolejnych zawodach wrocławskiej Ligi Strzeleckiej. Najbliższe zawody z tej broni zostaną rozegrane na początku listopada. Jest więc jeszcze czas aby potrenować!

Tekst i zdjęcia (K.R.)

Data dodania: 2022-09-28 12:37:58