Nagrody i wyróżnienia dla pracowników Czwórki

Z wielką radością informujemy o nagrodach i wyróżnieniach przyznanych nauczycielom i pracownikom administracji LO IV z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

13 października, w auli LO XIV, nagrodą Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i organizacyjnej zostały uhonorowane Panie:

Małgorzata Górny – dyrektor LO IV, nauczycielka łaciny,

Lucyna Podoba – nauczycielka biologii,

Agnieszka Szyrwińska – wicedyrektor LO IV, nauczycielka języka angielskiego.

17 października Pani Katarzyna Cieplińska-Olejnik – nauczycielka historii, odebrała nagrodę  Ministra Edukacji i Nauki, a Pani Barbara Grabiec – pedagog, nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Nagrody Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr IV otrzymali: Alicja Badowska, Jakub Bogdanowicz, Natalia Brzózka, Dawid Graczyk, Anna Kaleta, Agnieszka Kucharska, Marek Kucharski, Beata Kulik, Magdalena Michalska-Wieczorek, Przemysław Mospan, Dagmara Pancerowicz, Sylwia Radzik, Małgorzata Skwarek-Smereka, Marzena Solnica, Daniel Stankiewicz, Ewa Suliga-Sawa, Krzysztof Szczepański, Ewa Tarnowska, Alan Wawrzyniak, Małgorzata Wojciechowska.

Pan Prezydent Jacek Sutryk, podczas gali z okazji Jubileuszu Szkoły, wręczył medale „Zasłużony dla Wrocławia – Merito de Wratislavia” pięciorgu nauczycielom Czwórki. Wyróżnieni zostali:

Marek Kucharski – nauczyciel matematyki,

Beata Kulik – nauczyciel bibliotekarz,

Krzysztof Opolski – pracownik administracji,

Krzysztof Strzelczyk – nauczyciel matematyki,

Dorota Żytkiewicz – nauczycielka języka polskiego.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

O swoich pedagogach pamiętali również uczniowie. Samorząd Uczniowski, w ich imieniu, złożył wszystkim nauczycielom najlepsze życzenia i przygotował słodki poczęstunek. Dziękujemy za pamięć.

Data dodania: 2023-10-20 13:00:23
Data edycji: 2023-10-20 13:38:09