Konkurs na plakat „Idiome mit Spaß” rozstrzygnięty!

Konkurs na plakat „Idiome mit Spaß”  rozstrzygnięty!

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom naszego konkursu za projekty plakatów ilustrujących idiomy w języku niemieckim. Wpłynęło 19 prac wykonanych najróżniejszymi technikami, w konkursie wzięli udział uczniowie z 11 klas: 1d, 1e, 1h, 2a, 2c, 2e, 3b, 3f, 4b, 4c i 4d.

Wybór nie był łatwy, jury w składzie: p. Agata Rusnak-Kozłowska – przewodnicząca, p. Agnieszka Czerwiec i p. Piotr Ciszczonik wyłoniło laureatów: pierwsze miejsce zajęła Yuliia Sokolova z klasy 3b, drugie miejsce  przypadło w udziale Basi Czarnieckiej z klasy 1e, a trzecie miejsce zajęła Zuzanna Kafkaz klasy 2e.

Jury postanowiło przyznać też cztery wyróżnienia. Wyróżnione zostały prace wykonane przez Wiktora Baczyńskiego z klasy 4b, Oliwiera Chomicza z klasy 2c, Janinę Lamch z klasy 1d i Wojciecha Pinkosza z klasy 2e.

Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Piotr Ciszczonik i Agnieszka Czerwiec

Data dodania: 2024-04-24 10:35:40