Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kolejny sukces naszych strzelczyń

Międzyszkolna Liga Strzelecka wkracza w decydująca fazę. Dziś (8.02) nasze dziewczyny w składzie: Laura Pieciuk (3c) – kapitan drużyny, Joanna Klepacka (3b), Jagoda Downer (2c), Małgorzata Dąbrowska (2d) oraz Małgorzata Kolonko (1b),  w wielkim stylu zwyciężyły w klasyfikacji drużynowej zawodów o Puchar Dyrektora LO nr VII. Drugie miejsce zajęli reprezentanci gospodarzy zawodów z trzecie zawodnicy Technikum nr 15. Na dwie kolejki przed końcem nasza drużyna przewodzi stawce ex aequo z reprezentacją LO nr XV. Wszystko wskazuje na to, że losy tegorocznej rywalizacji rozstrzygną się dopiero w ostatniej kolejce.

Dzisiejszy sukces drużyny był możliwy dzięki wspaniałej postawie naszych zawodniczek. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zwyciężyła Małgosia Dąbrowska z wynikiem 179/200 pktów! Tylko jeden punkt mniej zdobyła druga w dzisiejszym dniu Jagoda Downer (178/200), a trzecia w klasyfikacji Joasia Klepacka ukończyła zawody z wynikiem 176/200. Czwarta Laura Pieciuk uzyskała 174/200 punktów. Nasze reprezentantki zdobyły dziś także pierwsze cztery miejsca w klasyfikacji open, tzn. bez podziału na płci.

Jeśli ktoś mimo to odczułby niedosyt, to Jagoda Downer zdobyła także złoty medal w rozgrywanym na koniec zawodów turnieju jednego strzału! Sukces nie przyszedł łatwo, bowiem uczestniczyła w czterech zwycięskich dogrywkach, co w sumie doprowadziła ją do wspaniałego zwycięstwa.

Wszystkim naszym wspaniałym zawodniczkom składamy serdeczne gratulacje!

Tekst: K.Rakowski

Zdjęcia: Małgorzata Kolonko (1b)

Data dodania: 2024-02-12 06:51:40
Data edycji: 2024-02-12 07:06:59