Czwórka walczy!

W zawodach zorganizowanych z okazji 104-lecia Odzyskania Niepodległości, nasi strzelcy po raz pierwszy w tym sezonie stanęli na najwyższym stopniu podium. Nasza drużyna w składzie: Marta Malinowska – 4e, Zofia Czernielewska – 4a, Joanna Klepacka – 2b, Laura Pieciuk – 2c i najmłodsza Małgorzata Dąbrowska -1d, w pokonanym polu pozostawiły 8 drużyn reprezentujących szkoły ponadpodstawowe Wrocławia. Sukces nie przyszedł łatwo: druga w kolejności drużyna LO nr VII, zdobyła zaledwie 5 punktów mniej! Brązowe medale za trzecie miejsce odebrała drużyna ZSTiE.

Indywidualną klasyfikację dziewcząt wygrała Marta Malinowska z fenomenalnym wynikiem 178/200! Laura Pieciuk została sklasyfikowana na 4 a Małgosia Dąbrowska na 5 miejscu. Gratulujemy!

Organizatorem najbliższych zawodów będzie nasza Szkoła. Zaplanowano je na 15.12.

Tekst: K. R.

Zdjęcia: Z. Czernielewska