CULTURE CHALLENGE

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie CULTURE-CHALLENGE organizowanym przy współpracy z wydawnictwem Macmillan i pod opieka merytoryczną Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Przedmiotem konkursu jest wiedza realioznawcza o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Uczniowie przystępują do konkursu w dwuosobowych zespołach.

Miło nam również poinformować że konkurs CULTURE-CHALLENGE został zamieszczony w Wykazie zawodów wiedzy, artystycznych lub sportowych organizowanych w roku szkolnym 2023/2024 przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły (konkurs powiatowy).

Konkurs będzie miał dwa etapy: etap szkolny – przeprowadzony w szkołach macierzystych (25.03.2024 r.) i etap finałowy (27.05.2024 r.), który odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym nr IV we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie CULTURE-CHALLENGE. W razie pytań lub wątpliwości prosimy pisać na adres culturechallenge@lo4.wroc.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Nauczyciele języka angielskiego z Liceum Ogólnokształcącego nr IV

Data dodania: 2024-03-05 14:00:49