Czcionka:

A+A-

Kontrast:

HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Miejsce

Anklewicz Ada

piątek

7.00-8.00

B18

Badowska Alicja

poniedziałek

13.30-14.30

A18 (zaplecze)

Banaszczyk-Susłowicz Anna

czwartek

7.00-8.00

A22

Bandura Małgorzata

wtorek

14.30-15.30

B25

Benzar Alicja

środa

7.00-8.00

A15

Bogdanowicz Jakub

poniedziałek

7.00-8.00

p. nauczycielski wf (B)

Brzózka Natalia

poniedziałek

13.30-14.30

A13

Cieplińska-Olejnik Katarzyna

poniedziałek

13.30-14.30

A06

Cieśla Barbara

poniedziałek

7.00-8.00

biblioteka (A)

Ciszczonik Piotr

wtorek

7.00-8.00

B15

Czerwiec Agnieszka

środa

14.30-15.30

B07

Czyżak Przemysław

czwartek

15.30-16.30

p. nauczycielski wf (A)

Dral Alicja

środa

15.00-16.00

biblioteka (A)

Górny Małgorzata

czwartek

7.15-8.15

gabinet dyrektora (A)

Grabiec Barbara

czwartek

14.30-15.30

pokój 4a (A)

Graczyk Dawid

wtorek

7.00-8.00

A12

Gurgul Aleksandra

wtorek

14.30-15.30

A17

Jakubiak Ewa

piątek

14.30-15.30

p. nauczycielski wf (A)

Kaleta Anna

piątek

7.00-8.00

B08

Konduła Barbara

wtorek

14.30-15.30

A11

Kopij Małgorzata

piątek

14.00-15.00

B06

Kowalska Elżbieta

piątek

7.00-8.00

A25

Kubik Agata

poniedziałek

15.30-16.30

p. nauczycielski (A)

Kucharska Agnieszka

środa

14.30-15.30

p. nauczycielski (A)

Kucharski Marek

wtorek

13.40-14.40

biblioteka (A)

Kulik Beata

poniedziałek

7.00-8.00

biblioteka (A)

Kusek Celina

poniedziałek

7.30-8.00

A22

Masłowska Anna

poniedziałek

7.00-8.00

B28

Michalska-Wieczorek Magdalena

wtorek

14.30-15.30

sekretariat (A)

Mospan Przemysław

piątek

14.30-15.30

B14

Musiał Iwona

piątek

14.30-15.00

A13

Olbrycht Iwona

poniedziałek

7.00-8.00

B22

Pancerowicz Dagmara

wtorek

7.00-8.00

A27

Piotrowski Dariusz

poniedziałek

14.30-15.30

p. nauczycielski (A)

Podoba Lucyna

czwartek

7.00-8.00

A18

Połch Małgorzata

środa

7.00-8.00

B16

Radzik Sylwia

czwartek

13.30-14.30

A20

Rakowski Kazimierz

wtorek

13.30-14.30

A25

Rejno Zbigniew

poniedziałek

15.30-16.30

p. nauczycielski wf (A)

Rusnak-Kozłowska Agata

wtorek

7.00-8.00

B09

Sagan Edyta

piątek

7.00-8.00

B23

Skwarek-Smereka Małgorzata

wtorek

13.30-14.30

A10

Smyda Marta

czwartek

7.00-8.00

B08

Sobota Łukasz

poniedziałek

14.30-15.30

B28

Solnica Marzena

piątek

7.00-8.00

B09

Stankiewicz Daniel

czwartek

7.00-8.00

B17

Strzelczyk Krzysztof

poniedziałek

7.00-8.00

A05

Suleja Anna

czwartek

15.30-16.30

B07

Suliga-Sawa Ewa

czwartek

14.30-15.30

B13

Szawrowicz Elżbieta

czwartek

7.00-8.00

A13

Szczepański Krzysztof

wtorek

14.30-15.30

A26

Szyrwińska Agnieszka

czwartek

14.30-15.30

p. nauczycielski (B)

Tarnowska Ewa

wtorek

7.00-8.00

A24

Urbańczyk Dorota

środa

14.30-15.30

pokój 4a (A)

Urbańska Dorota

wtorek

14.30-15.30

p. nauczycielski wf (A)

Uśniacka Bożena

środa

7.00-8.00

B27

Wasiak Anna

wtorek

14.30-15.30

B06

Wawrzyniak Alan

czwartek

13.30-14.30

B24

Widun Tomasz

środa

7.00-8.00

p. nauczycielski wf (A)

Wojciechowska Małgorzata

wtorek

13.30-14.30

B21

Wojtowicz-Popławska Joanna

piątek

14.30-15.30

A19

Wolański Karol

poniedziałek

15.30-16.30

A12

Zawiślak Błażej

wtorek

14.30-15.30

B18

Żebrowska Beata

czwartek

14.30-15.30

A16

Data dodania: 2022-09-18 17:13:49
Data edycji: 2022-11-10 11:25:10
Ilość wyświetleń: 238

E-CZYTELNIA

INTEGRO
Zobacz

KOMUNIKATY

Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
facebookinstagramyoutube
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej