Jubileusz LO IV 75-lecie

Tak, tak, już 75 lat istnieje nasza Czwórka na edukacyjnej mapie Wrocławia! Nasze liceum nie starzeje się, ale nabiera charakteru, bo czerpie energię od kolejnych pokoleń młodzieży i kadry. Co roku kolejne setki młodych ludzi opuszczają mury szkoły i ruszają w świat. Jakie ścieżki życiowe wybierają Czwórkowicze? Z jakimi marzeniami i pasjami wędrują przez życie? Kim się stają? Chcemy przygotować wystawę o dawnych i aktualnych uczniach i uczennicach, dlatego zapraszamy do współtworzenia wystawy o Was – czyli o nas, o „Czwórce”. Daj się poznać!

Na wystawie umieścimy plakaty – portrety uczniowskie i absolwenckie, stworzone zgodnie z Waszymi podpowiedziami oraz informacjami, którymi zechcecie się z nami podzielić. Aby to zrobić:

• wydrukuj i wypełnij FORMULARZ DO WYSTAWY (pytania są 2 i od Ciebie zależy, jak obfite będą odpowiedzi)

(na pytania możesz odpowiedzieć również w treści maila, bez drukowania formularza)

• dodaj 2-3 zdjęcia, na których jesteś (czy z dziś, czy z czasów szkolnych – to zależy od Twojego wyboru)

• wydrukuj, wypełnij i podpisz FORMULARZ ZGODY NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU

(możesz go zeskanować i dołączyć jako załącznik do maila, przynieść go osobiście do szkoły lub wysłać tradycyjną pocztą)

• wyślij całość na adres jubileusz@lo4.wroc.pl

Chcemy, by Jubileusz Czwórki stał się wspólnym świętem dawnych i dzisiejszych uczniów i uczennic. Wystawa, którą możesz pomóc nam stworzyć, to najlepszy sposób na wzajemne poznanie się, bo spotkać na niej się twarzą w twarz może każdy i każda z Was!

Data dodania: 2021-09-17 11:54:33
Data edycji: 2023-07-16 23:45:17