Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ERASMUS+ MOBILNOŚĆ KADRY EDUKACJI SZKOLNEJ

ERASMUS+ MOBILNOŚĆ KADRY EDUKACJI SZKOLNEJ

Projekty realizowane w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnejw obszarze edukacji szkolnej mają na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.

 

Pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową co pozwoli osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest poprawa jakości pracy placówki w określonych przez nią obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.

 

Pierwszy projekt pt. Szkoła na językach miał miejsce w latach 2018-2020 i wzięło w nim udział 11 nauczycieli naszej szkoły.

Obecnie trwa drugi projekt pt. Rozwinąć skrzydła - rozwój kompetencji kluczowych "czwórkowiczów", w którym bierze udział 19 nauczycieli i pracowników administracji. Zakończenie mobilności jest planowane na rok 2023.

 

W latach 2022-2023 w naszej szkole ma miejsce również projekt krótkoterminowy (KA122) we współpracy z Schiller-Gymnasium z Niemiec. Celem projektu jest przekazanie wartości zdrowego stylu życia, jego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.

Data dodania: 2021-10-25 19:55:07
Data edycji: 2022-09-10 19:15:47
Ilość wyświetleń: 2984

E-CZYTELNIA

INTEGRO (katalog on-line)
Zobacz

KOMUNIKATY

- dostępna jest archiwalna strona szkoły (zakładka SZKOŁA)
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej