Akredytacja Erasmus + na lata 2022-2027 dla LO nr IV we Wrocławiu

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przyznała Liceum Ogólnokształcącemu nr IV Akredytację na działania w sektorze Edukacja szkolna w okresie luty 2022 – grudzień 2027 (nr akredytacji 2021-1-PL01-SCH-000047631).

Otrzymanie Akredytacji stanowi potwierdzenie że nasza szkoła stworzyła plan realizacji wysokiej jakości działań w zakresie mobilności w ramach szerzej zakrojonych działań wpisujących się w rozwój naszego liceum i oznacza uzyskanie uproszczonego dostępu do finansowania działań w ramach akcji 1: Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej przez okres obowiązywania Akredytacji. Dzięki przyznanej Akredytacji realizowane będą mobilności uczniów oraz wyjazdy na szkolenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000120623, w ramach którego realizowane są następujące działania: wyjazdy uczniów na wizytę do szkół partnerskich (Niemcy, Hiszpania) oraz wyjazdy nauczycieli na dwutygodniowe kursy metodyczne (Malta, Hiszpania). W kolejnych latach planujemy realizację innych projektów zgodnie z wnioskami budżetowymi składanymi do Narodowej Agencji.

Data dodania: 2024-07-17 19:37:15
Data edycji: 2024-07-17 20:11:42