Nauczyciel Zajęcia pozalekcyjne Dzień Godzina sala
Alicja Badowska Koło maturalne – j.polski czwartek
wtorek
14:30-15:15
15:20-16:15
23
10
Małgorzata Bandura Koło maturalne – fizyka piątek 7:10 16
Joanna Biskup SKS – Aerobik poniedziałek 16:00-17:30 siłownia
Katarzyna Cieplińska-Olejnik Koło maturalne –   historia – 3a
Koło maturalne –   WOS – 3e
poniedziałek
czwartek
15:30-17:00
14:20-16:05
6
czytelnia
Barbara Cieśla Koło z przedsiębiorczości poniedziałek 14:20 10
Piotr Ciszczonik Zajęcia filmowe piątek 7:15 17
Agnieszka Czerwiec Koło z j. niemieckiego dla klas pierwszych i drugich czwartek 15:20 10
Przemysław Czyżak SKS – gry zespołowe środa 16:00-17:35 sala gimn.
Joanna Ficoń Koło maturalne – j.ang. poniedziałek 15:20-16:05 17
Julian Furtak Konsultacje z fizyki dla kl. I wtorek 15:20-16:05 16
Dawid Graczyk Koło maturalne –   historia – 3g, 3a
Koło historyczne dla chętnych uczniów
czwartek
piątek
7:15
7:15
12
12
Anna Kaleta Koło z chemii – 1b
- 2b
- 3b
środa
środa
wtorek
8:50
7:15
14:30-16:05
21
21
16
Barbara Konduła Koło z j. niemieckiego dla chętnych uczniów poniedziałek 15:20 17
Agnieszka Kucharska Koło maturalne – geografia czwartek 15:20-16:55 21
Marek Kucharski Koło maturalne – matematyka -3f
-3e
poniedziałek
czwartek
14:30–15:15
14:30–15:15
13
13
Beata Kwapińska Koło maturalne – j.polski
Koło z j.polskiego dla chętnych uczniów
piątek
poniedziałek
8:00
7:10
9
9
Michał Kwoka Koło z geografii dla chętnych uczniów czwartek 7:30 21
Magdalena Michalska-Wieczorek Koło maturalne – j.angielski wtorek
czwartek
7:10
7:10
24
24
Jadwiga Michałowska SKS – siatkówka środa 16:05-17:35 sala gimn.
Sławomir Milczarek Koło z historii dla chętnych uczniów
Wykłady
Czwartek
wtorek
15:20
16:05
Instytut Historii
Przemysław Mospan Koło maturalne – j. angielski wtorek
czwartek
7:10
7:10
czytelnia
1
Agnieszka Opyt Zajęcia wyrównujące wtorek 16:30 10
Dagmara Pancerowicz Koło maturalne – j. angielski czwartek 7:10 10
Magdalena Papierkowska Wolontariat
Zajęcia dla  chętnych uczniów
cyklicznie
Lucyna Podoba Koło maturalne – biologia środa 7:15 18
Małgorzata Połch Koło maturalne –j.angielski czwartek 7:05 26
Sylwia Radzik Koło maturalne – chemia wtorek 7:15-8:45 20
Kazimierz Rakowski Koło strzeleckie środa 16:05-17:00 LOK
Agata Rusnak-Kozłowska Koło maturalne-  hist. sztuki środa 17:20-18:05 310 (LOVII)
Magdalena Sembratowicz Koło z j. niemieckiego dla chętnych czwartek 15:15 16
Małgorzata Skwarek-Smereka Koło maturalne – j.polski poniedziałek 8:00-8:45 10
Marzena Solnica Koło maturalne – WOS środa 8:00 9
Anna Stryk-Majchrowska Koło maturalne- matematyka – 3d poniedziałek 7:15 19
Krzysztof  Strzelczyk Koło maturalne- matematyka 3a
3c
poniedziałek
wtorek
7:10
8:00
5
5
Anna Suleja Wolontariat
Zajęcia dla  chętnych uczniów
Cyklicznie 5
Ewa Suliga-Sawa Koło maturalne – j.polski środa 14:30-16:05 6
Agnieszka Szyrwińska Koło maturalne – j. angielski Wtorek
środa
7:10
7:10
27
27
Tomasz Widun SKS – siatkówka poniedziałek 16:00-17:30 sala gimn.
Małgorzata Wojciechowska Koło maturalne – biologia środa 12:35 – 13:20 15
Andrzej Wojciechowski Koło informatyczne poniedziałek 15:20-16:05 15
Joanna Wojtowicz-Popławska Koło maturalne – 3g
3b
poniedziałek
środa
8:00
8:00
5
19
Małgorzata Wółkiewicz Koło maturalne –j.francuski poniedziałek 12:40 zaplecze geogr.
Dorota Żytkiewicz Koło maturalne – j.polski wtorek 7:15 22