Zajęcia dodatkowe

/Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe 2018-10-18T11:22:53+00:00
PRZEDMIOTTERMINKLASASALAILOŚĆ GODZIN
MATEMATYKA
Krzysztof Strzelczyk
Środa – 7.10 - 7.55

Piątek – 7.10 - 7.55
3b
3e
51

1
HISTORIA
Katarzyna Cieplińska-Olejnik
Czwartek – 8 i 9 l.3e62
JĘZYK POLSKI dla maturzystów
Małgorzata Skwarek-Smereka
Czwartek – 7.10 - 7.553b101
JĘZYK POLSKI dla maturzystów
Ewa Suliga-Sawa
Środa – 8 i 9l.
(co drugi tydzień)
Czwartek – 8 i 9l.
(co drugi tydzień)
3c
3f
232
MATEMATYKA dla maturzystów
Joanna Popławska-Wójtowicz
Piątek – 7.10 - 7.553c
19

1

MATEMATYKA dla maturzystów
Iwona Olbrycht
Środa – 7.10 - 7.55

3a

19

1

HISTORIA
Dawid Graczyk
Wtorek - 7.00 – 8.453a122
JĘZYK ANGIELSKI (przygotowanie do konkursów, matury ustnej)
Ewa Tarnowska
ustalenia indywidualneklasy drugie
3a
3c
181
JĘZYK ANGIELSKI (przygotowanie do konkursów, matury ustnej)
Magdalena Michalska-Wieczorek
ustalenia indywidualnewszystkie klasy nauczyciela241
JĘZYK ANGIELSKI
Przemysław Mospan
Poniedziałek – 8l.wszystkie klasy nauczycielaG 141
JĘZYK ANGIELSKI
Ada Anklewicz
Czwartek – 7.15 - 8.00wszystkie klasy nauczycielaG 181
JĘZYK ANGIELSKI
Dagmara Pancerowicz
Środa - 8l.3c

3f
191
ZAJĘCIA dla kreatywnych
Barbara Konduła, Agnieszka Szyrwińska
Piątek – 14.30 - 16.00chętni uczniowieaula1,5
JĘZYK NIEMIECKI
Agnieszka Czerwiec
Poniedziałek – 8l. wszystkie klasy nauczyciela171
FIZYKA dla maturzystów
Małgorzata Bandura
Wtorek – 8l.3d161
CHEMIA dla maturzystów
Sylwia Radzik
Wtorek – 7.10 - 7.55

3c
201
CHEMIA dla maturzystów
Anna Kaleta
Poniedziałek – 8 i 9l.

3b
3d
222
WOS dla maturzystów
Marzena Solnica
Środa – 8l.3eczytelnia1
Informatyka
Andrzej Wojciechowski
Piątek – 8 i 9l.klasy pierwsze152
GEOGRAFIA dla maturzystów
Agnieszka Kucharska
Czwartek – 8 i 9 l.3c
3f
212
GEOGRAFIA dla maturzystów
Michał Kwoka
Środa – 15.15 - 16.00.3a211
MATEMATYKA dla maturzystów
Anna Malinowska
Piątek – 7.10 - 7.553d161
BIOLOGIA dla maturzystów
Lucyna Podoba
Środa - 7.10 - 7.553c181
FITNESS
Dorota Urbańska
Poniedziałek - 8l.wszystkie klasysala fitness1
GRY ZESPOŁOWE / SIŁOWNIA
Tomasz Widun
Środa - 15.00 - 15.45wszystkie klasysala/siłownia1