/, Wydarzenia/Współpraca z Instytutem Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego

Manipulacja, etnogeneza, struktura społeczna, konflikty społeczne i wiele, wiele innych  haseł. Myślisz, że socjologia to nuda?  Nawet nie wiesz, jak się mylisz. Witamy w nowym  obszarze działalności naszej szkoły – rusza właśnie współpraca z Instytutem Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Nasi uczniowie będą mieli unikalną szansę spotkania z uniwersyteckimi wykładowcami, którzy odsłonią przed nimi tajemny świat zagadnień socjologicznych i stosowanych nauk społecznych oraz pokażą podstawy warsztatu badawczego socjologa. Uczniowie będą mieli również szansę uczestniczenia w popularno – naukowych wykładach  i badaniach terenowych.

Zatem do dzieła. Czas na kolejny etap kształtowania wyobraźni i wrażliwości socjologicznej – tym razem świadomie i w oparciu o warsztat naukowy.

2017-10-20T08:29:48+00:00 12 października 2017|Projekty edukacyjne, Wydarzenia|