O Jubileuszu

O Jubileuszu 2017-10-20T13:44:30+00:00

Drodzy Uczniowie, Szanowni Absolwenci!

Rok 2018 to czas szczególny dla naszej szkoły, bowiem w tym roku przypada jubileusz 70-lecia istnienia LO Nr IV. Chcemy zaprosić Was do wspólnego świętowania, a zwłaszcza do współtworzenia atmosfery tego wydarzenia w ciągu całego roku jubileuszowego!

Kulminacją obchodów jubileuszu będzie Zjazd Absolwentów, który odbędzie się  06. 10. 2018 r. Planujemy w tym dniu wiele atrakcji, które z pewnością ożywią wspomnienia i będą okazją do wielu miłych spotkań, a także do zapoznania się z dzisiejszym obliczem Czwórki.

Liczymy na Waszą pomoc, Drodzy Absolwenci, w przygotowaniu tego pięknego dnia. Prosimy o dzielenie się z organizatorami Jubileuszu pamiątkami związanymi z naszą szkołą, wspomnieniami i zdjęciami – chcemy wspólnymi siłami stworzyć nostalgiczną opowieść o Czwórce sprzed wielu lat, o której to Wy najwięcej możecie opowiedzieć naszym aktualnym uczniom.

Historie, które nam opowiecie, wpleciemy we wspomnieniowy tekst, który umieścimy na stronie internetowej szkoły. Planujemy też wystawy fotograficzne, ilustrujące dawne życie szkoły i pokazujące Wasze szkolne przygody, emocje, przyjaźnie…

Pochwalcie się również, kim jesteście dzisiaj – co ciekawego robicie, jakie ważne wydarzenia  miały miejsce w Waszym życiu, dokąd zaprowadził Was los? Jesteśmy tego ciekawi, chcemy z naszymi uczniami przygotować wystawę fotograficzną Waszych portretów i chwalić się obecnością naszych Absolwentów w świecie. Kontakt z organizatorami możliwy jest za pośrednictwem adresów mailowych: jubileusz@lo4.wroc.pl i biblioteka@lo4.wroc.pl, przez stronę szkoły na facebooku oraz osobiście – zapraszamy do szkoły!

Zapraszamy również do zapoznania się z ramowym programem obchodów Jubileuszu 70-lecia  LO Nr IV. Gwarantujemy, że program Zjazdu Absolwentów obfituje w liczne okazje do wzruszeń i świetnej wspólnej zabawy! Pięknym finałem, wieńczącym ten dzień, będzie pokaz specjalny Fontanny Multimedialnej przy Hali Stulecia oraz Bal Jubileuszowy.

Zgłoszenie wyślijcie  już dziś poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce Jubileusz 70-lecia.

Śledźcie nasz fanpage na facebooku – będziemy tam cyklicznie umieszczali fragmenty z dawnych kronik szkolnych!

Małgorzata Górny Dyrektor LO IV

Komitet Organizacyjny Jubileuszu

JUBILEUSZ 70-LECIA LO IV

RAMOWY PROGRAM OBCHODÓW

5 października 2018 r. – piątek

Inauguracja obchodów Jubileuszu.

Uroczyste otwarcie bloku sportowego.

6 października 2018 r. – sobota

Msza Św. w kościele  św. Maurycego przy ul. gen. Romualda Traugutta 34.

Zjazd Absolwentów w szkole.

MECZ GWIAZD, zorganizowany przez Macieja Zielińskiego, absolwenta szkoły.

BAL JUBILEUSZOWY w Hali Stulecia prowadzony przez Pawła Gołębskiego, absolwenta szkoły.

Koncert zespołu KUCHARBEND, składający się z absolwentów i uczniów.

PAŃSTWA ABSOLWENTÓW ZAPRASZAMY NA JUBILEUSZOWE OBCHODY DO SZKOŁY W SOBOTĘ 6 PAŹDZIERNIKA.